100, külföldön élő szegedit keresünk, aki segít a városnak erős független nyilvánosságot építeni.
Ahogyan a múltkori, a szegedi vasútállomáson felvett részleteket, úgy most, a madridikakat is bemutatjuk. Utóbbiról ma már jelent meg cikkünk, alább pedig meg is nézhetők a jelenetek:













