100, külföldön élő szegedit keresünk, aki segít a városnak erős független nyilvánosságot építeni.

Már 3 olvasónk csatlakozott Cél: 100 támogató

Válassz támogatási összeget:

Folytatás…

Közlekedni már lehet, de még zajlik a műszaki átadás-átvétel a Rókusi körúton, melyet eredetileg november végén terveztek átadni hivatalosan. A késés okáról Nagy Sándor városfejlesztési alpolgármester a Rádió 88-nak azt mondta, a kivitelező néhány napig korrigálja a beruházás során keletkezett hibákat, például szintbe hozza az aknafedőket, így az arra közlekedők türelmét kérik.

Még augusztusban kezdték meg a Rókusi körút aszfaltjának felújítását, ami a Tesco előtti lámpáktól egészen a vértói csomópontig tart, ám ez utóbbit már nem érinti. A munkálatok 200 millió forintba kerültek, melyet az önkormányzat a megemelt összegű, 2 milliárd forintos útalapból fedezett. Ebből a pénzből felmarták a régi aszfaltot, kijavították az útalapot, valamint kicserélték a szegélyköveket és a becsatlakozó járdákat is.

100, külföldön élő szegedit keresünk, aki segít a városnak erős független nyilvánosságot építeni.

Már 3 olvasónk csatlakozott Cél: 100 támogató

Válassz támogatási összeget:

Folytatás…