100, külföldön élő szegedit keresünk, aki segít a városnak erős független nyilvánosságot építeni.

Már 17 olvasónk csatlakozott Cél: 100 támogató

Válassz támogatási összeget:

Folytatás…

Több mint három évtized után felhagy az új Opel modellek értékesítésével a Schiller Autó Család és BYD autókat fog értékesíteni a jövőben, írja a hvg. A Váci úti szalonban 1991 óta forgalmaztak Opel járműveket, de a tulajdonos a Szegedre érkező márkában látja a jövőt.

Arról, hogy partnerség köttetett a Schiller és a kínai márka között, már pár hete tudni lehetett. A szalon mind technológia, mind értékesítési értelemben az elektromos autókban látja a szektor jövőjét, ezért döntöttek úgy, hogy a német Opel helyett innentől BYD autókat forgalmaznak majd.

A cég által értékesített márkák körében változatlanul megtalálható lesz a Toyota, a Lexus, a Skoda és a Fiat. A Schiller 1991 óta, 33 éven át működött hivatalos Opel viszonteladóként, azt megelőzően használtautó-kereskedelemmel foglalkozott.

A BYD-gyár területén már javában zajlik az építést megelőző régészeti feltárás. A helyszínen készült képeinket itt tekinthetik meg.

100, külföldön élő szegedit keresünk, aki segít a városnak erős független nyilvánosságot építeni.

Már 17 olvasónk csatlakozott Cél: 100 támogató

Válassz támogatási összeget:

Folytatás…