100, külföldön élő szegedit keresünk, aki segít a városnak erős független nyilvánosságot építeni.

Már 3 olvasónk csatlakozott Cél: 100 támogató

Válassz támogatási összeget:

Folytatás…

Ferencváros korábbi csatárát, az egykori jugoszláv válogatott Aleksandar Jovicot nevezték ki a labdarúgó NB II-ben 15 forduló után tizedik Szeged-Csanád Grosics Akadémia vezetőedzőjévé, írja az MTI.

A csongrádi klub a honlapján felidézte, az 52 éves Jovic 2001-ben igazolt a Ferencvároshoz, ahol 56 mérkőzésen 13 gólt szerzett, egyszeres magyar bajnoknak és kétszeres magyar kupagyőztesnek mondhatja magát. Edzői pályafutását egyik korábbi klubjánál, a szerb Cukarickinél kezdte, 2023 nyarán tért vissza Magyarországra, és a Szombathelyi Haladást irányította 31 mérkőzésen.

A szegediek az idényt Michael Borisszal kezdték meg, de a német tréner október végén közös megegyezéssel távozott. A csapatért azóta Simon Ádám felelt megbízott vezetőedzőként.

100, külföldön élő szegedit keresünk, aki segít a városnak erős független nyilvánosságot építeni.

Már 3 olvasónk csatlakozott Cél: 100 támogató

Válassz támogatási összeget:

Folytatás…