Hétfő délután az átvonuló vihar után felsővezeték-szakadás miatt Városföld és Kiskunfélegyháza között szünetel a vonatforgalom, a Napfény IC-k és a Kiskun InterRégiók helyett Kecskemét és Kiskunfélegyháza között pótlóbuszok járnak, az átszállások miatt a szegedi fővonalon jelentősen hosszabb eljutási idővel kell számolni.

100, külföldön élő szegedit keresünk, aki segít a városnak erős független nyilvánosságot építeni.

Már 17 olvasónk csatlakozott Cél: 100 támogató

Válassz támogatási összeget:

Folytatás…

Forgalmi változások:

  • A Nyugati pályaudvarról 12:50-kor Szegedre elindult Napfény InterCity (IC 724) csak Kiskunfélegyházáig közlekedett, utasai a Kiskunfélegyházáról 15:30-kor továbbinduló Napfény InterCityvel (IC 734) utazhatnak Szeged felé.
  • A Napfény IC-k helyett Kecskemét és Kiskunfélegyháza között pótlóbuszok közlekednek köztes megállás nélkül. A Napfény IC-k Kiskunfélegyházától Szeged felé, illetve Kecskeméttől Budapest felé késéssel közlekednek.
  • A Kiskun InterRégiók helyett Kecskemét és Kiskunfélegyháza között pótlóbuszok közlekednek Városföld érintésével.
  • A Volán járatain a Kecskemét-Városföld-Kiskunfélegyháza szakaszon érvényesek a vasúti jegyek.
  • A Szolnokról 16:40-kor Kecskemétre és a Kecskemétről 18:12-kor Szolnokra induló S225-ös vonat (7633, 7618) kimarad.
  • A Szegedről 13:44-kor Budapestre elindult Napfény IC (IC 735) csak Kiskunfélegyházáig közlekedik, útvonala további részén kimarad.

A felsővezeték helyreállításával várhatóan estére végeznek a szakemberek Városföld és Kiskunfélegyháza között.

100, külföldön élő szegedit keresünk, aki segít a városnak erős független nyilvánosságot építeni.

Már 17 olvasónk csatlakozott Cél: 100 támogató

Válassz támogatási összeget:

Folytatás…