Több benzinkúton nem lehetett ma tankolni üzemanyaghiány miatt Magyarországon az RTL Klub Híradója szerint. Ahol viszont lehetett, ott hosszú percekig kellett sorban állni érte – nyilatkozták többen.

100, külföldön élő szegedit keresünk, aki segít a városnak erős független nyilvánosságot építeni.

Már 3 olvasónk csatlakozott Cél: 100 támogató

Válassz támogatási összeget:

Folytatás…

Az RTL híradó mai adásából az derült ki, hogy ismét akadozik az üzemanyag-ellátás országszerte. Az egyik nyilatkozó szerint másfél óráig keresett Győrben olyan benzinkutat, ahol van üzemanyag.

A Magyar Ásványolaj Szövetség főtitkára szerint ennek oka, hogy ismét ellátási gondok vannak.

A hatósági ár miatt ugyanis több cég nem szállít elég üzemanyagot Magyarországra, hogy így csökkentse a veszteségeit. A szakember szerint bár pánikra nincs ok, nyár végére még komolyabb lehet a probléma és valószínűleg sorban állás nélkül nem nagyon lehet majd benzinhez jutni.

100, külföldön élő szegedit keresünk, aki segít a városnak erős független nyilvánosságot építeni.

Már 3 olvasónk csatlakozott Cél: 100 támogató

Válassz támogatási összeget:

Folytatás…