100, külföldön élő szegedit keresünk, aki segít a városnak erős független nyilvánosságot építeni.
Az RTL híradó mai adásából az derült ki, hogy ismét akadozik az üzemanyag-ellátás országszerte. Az egyik nyilatkozó szerint másfél óráig keresett Győrben olyan benzinkutat, ahol van üzemanyag.
A Magyar Ásványolaj Szövetség főtitkára szerint ennek oka, hogy ismét ellátási gondok vannak.
A hatósági ár miatt ugyanis több cég nem szállít elég üzemanyagot Magyarországra, hogy így csökkentse a veszteségeit. A szakember szerint bár pánikra nincs ok, nyár végére még komolyabb lehet a probléma és valószínűleg sorban állás nélkül nem nagyon lehet majd benzinhez jutni.













