100, külföldön élő szegedit keresünk, aki segít a városnak erős független nyilvánosságot építeni.
Bár a szervezők az időpontot már korábban közölték, immár hivatalos Facebook-eseménye is van a 11. Bor térnek.
„Szeptember 13-án újra benépesül a Dóm tér és kezdetét veszi Szegeden az ötnapos őszi bormustra” – írják az esemény szövegében a szervezők, akik hozzátették, hogy a „legfinomabb borok, pálinkák és ínycsiklandó ételek mellett kézműves portékák is szerepelnek a kínálatban”. Az esemény szeptember 17-ig tart.
Ennél többet még nem árultak el, további információk és színpadi program majd később érkezik.













