100, külföldön élő szegedit keresünk, aki segít a városnak erős független nyilvánosságot építeni.

Már 3.99 olvasónk csatlakozott Cél: 100 támogató

Válassz támogatási összeget:

Folytatás…

Bringás reggelivel várják az autómentes nap alkalmából a kerékpárral érkezőket hétfőn reggel az SZTE József Attila Tanulmányi és Információs Központ előtt – közölte a Szegedi Tudományegyetem a Szegederrel.

Az egyetem közleménye szerint a rendezvény reggel 8-kor indul: mindenki, aki kerékpárral vagy rollerrel érkezik, müzliszeletet, friss almát és teát vagy limonádét kap ajándékba a készlet erejéig.

Egészen délig az Urban Legend Kerékpárbolt és Szerviz szakemberei ingyenes állapotfelmérést és kisebb javításokat is végeznek a helyszínen, hogy biztonságosan tekerhessen tovább minden bringás.

100, külföldön élő szegedit keresünk, aki segít a városnak erős független nyilvánosságot építeni.

Már 3.99 olvasónk csatlakozott Cél: 100 támogató

Válassz támogatási összeget:

Folytatás…