100, külföldön élő szegedit keresünk, aki segít a városnak erős független nyilvánosságot építeni.
Halálos baleset történt Balástya és Forráskút között szerdán hajnalban, amikor egy gyalogost elütöttek az úton – írja a Szeged365. A Csongrád-Csanád Vármegyei Rendőr-főkapitányság tájékoztatása szerint a baleset következtében a gyalogos a helyszínen életét vesztette, a mentők már nem tudtak segíteni rajta.
A baleset idején a gyalogos sötétben haladt az úton, amikor elütötték. A helyszínelés jelenleg is folyamatban van, és a forgalom félpályán halad.
A képünk illusztráció.













