100, külföldön élő szegedit keresünk, aki segít a városnak erős független nyilvánosságot építeni.

Már 3 olvasónk csatlakozott Cél: 100 támogató

Válassz támogatási összeget:

Folytatás…

Fél kilogramm heroint találtak egy szerb férfinél a röszkei autópálya-határátkelőhelyen – erről a Csongrád-Csanád Vármegyei Főügyészség helyettes szóvivője tájékoztatta az MTI-t pénteken, az ügyészség indítványozta a férfi letartóztatását. Saághy Flóra közölte azt is, hogy a férival szemben kábítószer-birtoklás bűntette miatt indult eljárás.

A férfi kedden éjfél előtt jelentkezett belépésre a röszkei autópálya-határátkelőhelyen. Autója ellenőrzésekor a pénzügyőr a jármű egyik ülése alatt két csomag kábítószergyanús port talált, amelyekben a gyorsteszt heroin jelenlétét mutatta ki. Az ügyészség a szökés-elrejtőzés, valamint a büntetőeljárás meghiúsításának veszélye miatt indítványozta a férfi letartoztatását – közölték.

100, külföldön élő szegedit keresünk, aki segít a városnak erős független nyilvánosságot építeni.

Már 3 olvasónk csatlakozott Cél: 100 támogató

Válassz támogatási összeget:

Folytatás…