100, külföldön élő szegedit keresünk, aki segít a városnak erős független nyilvánosságot építeni.

Már 3.99 olvasónk csatlakozott Cél: 100 támogató

Válassz támogatási összeget:

Folytatás…

A Szeged házigazdaként, a PLER idegenben nyert tíz góllal a férfi kézilabda NB I vasárnapi játéknapján – írja az MTI.

Forrás: pickhandball.hu

A Magyar Kupa-címvédő csongrádiak a győri ETO University HT csapatát győzték le 42–32-re. A Szeged új jobbátlövője, a héten igazolt Jovica Nikolic hat góllal mutatkozott be.

A szerződtetésére a norvég Magnus Röd sérülése és műtétje miatt volt szükség. Az újvidéki születésű, szerb válogatott átlövő a közelmúltban a német HSG Wetzlar színeiben szerepelt a német élvonalban, majd az RK Vojvodinával az Európa Ligában, legutóbb pedig Kuvaitban játszott.

Jérémy Toto kilenc, Borut Mackovsek szintén hat alkalommal talált be, Mikler Roland 12 lövést védett.

A PLER 27–17-re nyert a Budai Farkasok otthonában. Gregor Ocvirk hét góllal, Kránitz Zoltán 11 védéssel zárt a vendégeknél.

100, külföldön élő szegedit keresünk, aki segít a városnak erős független nyilvánosságot építeni.

Már 3.99 olvasónk csatlakozott Cél: 100 támogató

Válassz támogatási összeget:

Folytatás…