100, külföldön élő szegedit keresünk, aki segít a városnak erős független nyilvánosságot építeni.

Már 3.99 olvasónk csatlakozott Cél: 100 támogató

Válassz támogatási összeget:

Folytatás…

Hamar eszkalálódtak a történések Hódmezővásárhelyen. Márki-Zay Péter bömbis autóba ült, miután az este folyamán ellopták a szórólapjaikat.

„A szórólapjaink ellopása után az egyetlen lehetőségünk ez a bömbis autó” – mondta az erről közzétett videójában. Arra figyelmeztetik az embereket, hogy „ne dőljenek be a Fidesznek és menjenek el szavazni”.

Mivel a szavazókörök ötvenméteres körzetében nem szabad kampánytevékenységet folytatni, az ilyen helyek mellett „lopakodó üzemmódban” halad el a polgármester, aki arra kért mindenkit, „adjanak egy ötöst az ötös listára”.

100, külföldön élő szegedit keresünk, aki segít a városnak erős független nyilvánosságot építeni.

Már 3.99 olvasónk csatlakozott Cél: 100 támogató

Válassz támogatási összeget:

Folytatás…