100, külföldön élő szegedit keresünk, aki segít a városnak erős független nyilvánosságot építeni.

Már 3.99 olvasónk csatlakozott Cél: 100 támogató

Válassz támogatási összeget:

Folytatás…

Több mint 40 tő indiai kendert nevelt otthonában egy szegedi férfi, aki ellen kábítószer birtoklása miatt indult eljárás – közölte a Csongrád-Csanád Vármegyei Rendőr-főkapitányság szerdán.

A szegedi rendőrök még múlt csütörtökön tartottak kutatást egy helyi férfi otthonában. A nyomozók egy speciálisan kialakított, mesterséges megvilágítással ellátott sátorban 43 tő indiai kendert találtak.

A rendőrök lefoglalták a növényeket és a termesztéshez használt eszközöket, valamint a gyanúsított mobiltelefonját és laptopját is. A férfival szemben a drogfogyasztás gyanúja is felmerült, amelyet a helyszínen végzett gyorsteszt alátámasztott.

100, külföldön élő szegedit keresünk, aki segít a városnak erős független nyilvánosságot építeni.

Már 3.99 olvasónk csatlakozott Cél: 100 támogató

Válassz támogatási összeget:

Folytatás…