100, külföldön élő szegedit keresünk, aki segít a városnak erős független nyilvánosságot építeni.
Nagy öröm a szegedi polgármester szerint, hogy úgy tűnik, idén valamennyi szegedi rendezvényt már meg lehet tartani. Ezt a városi hírportálnak mondta szombaton a petőfitelepi böllérnapon.
Botkáról – illetve több ottlévő szoci politikusról – közölt is egy raklapnyi fotót az önkormányzati portál, ezeken a polgármester mint közösségszerető városatya vegyül a néppel. Íme egy példának, amin éppen töltött káposztát szed az embereknek:














