Magyar Ezüst Érdemkereszt
Visszaadta Magyar Ezüst Érdemkeresztjét Orbán „poloskázása” miatt Nagy Imre Szegeden élő építészmérnök
A Dél-Alföldi Urbanisztikai Egyesület leköszönő elnöke a figyelemfelhívó gesztust Orbán Viktor miniszterelnök poloskázós beszédével és Sulyok Tamás államfő hallgatásával, valamint ezek következményeivel indokolta.2025. 04. 28.








