„Biztos azért dobta be boríték nélkül, mert fideszes”
A Tabán utcai szavazókörben egy férfi azon akadt ki, hogy valaki boríték nélkül dobta bele a szavazólapot az urnába, mondván, „biztos azért, mert fideszes” – számolt be szegedi olvasónk. „Balhét csinált, odament hozzá az egyik választóbiztos, hogy vegyen picit visszább és ne keltsen feszkót” – írta le az esetet. Ennél komolyabb veszekedés, verekedés elmondása szerint…
A Tabán utcai szavazókörben egy férfi azon akadt ki, hogy valaki boríték nélkül dobta bele a szavazólapot az urnába, mondván, „biztos azért, mert fideszes” – számolt be szegedi olvasónk.
„Balhét csinált, odament hozzá az egyik választóbiztos, hogy vegyen picit visszább és ne keltsen feszkót” – írta le az esetet. Ennél komolyabb veszekedés, verekedés elmondása szerint nem történt a szavazókörben.
100, külföldön élő szegedit keresünk, aki segít a városnak erős független nyilvánosságot építeni.
Koller Hanna a Szegeder újságírója és szerkesztője. Leginkább a döntések és közéleti jelenségek mögötti miértek, az emberi történetek foglalkoztatják, de politikai vagy tudományos eseményekről is gyakran tudósít. A szerző további cikkei.