A Tisza Párt elnöke Facebook-oldalán bejelentette, az ő vezetésével megvan az országos listájuk első öt helyezettje. Magyar Péter mellett felfért még a top 5-be Rost Andrea, Gajdos László, Forsthoffer Ágnes és Kapitány István, a Shell egykori globális alelnöke is. Az ő nevük szerepel majd a szavazólapon.
Az öt kedden bejelentett tiszás közül négyen egyéni választókerületben is indulnak:
Amennyiben körzetükben mandátumot szereznek, listás helyüket a soron következő jelölt kapja meg. Érdekesség, hogy az első öt közé nem került fel Radnai Márk és Tarr Zoltán alelnök, valamint Orbán Anita külügyi szakértő sem.
Magyar Péter február 20-án jelentette be, hogy hivatalosan is ő lett a Tisza listavezetője és miniszterelnök-jelöltje. Sajátos helyzet volt, hogy a csornai központú, Győr-Moson-Sopron 3-as választókerületben induló Bóna Szabolcs maga kérte a párt vezetésétől, ne kerüljön fel az országos listára, mert egyéni mandátumot szeretne szerezni.
A Fidesz–KDNP országos listáját Orbán Viktor, Semjén Zsolt és Kövér László vezeti, az első ötbe Szentkirályi Alexandra is bekerült, a lista első 93 nevét február közepén mutatták be. Lázár János a 20., míg Czirbus Gábor a 83. helyen szerepel, így a várakozások szerint előbbi biztosan tagja lesz a parlamentnek.
Az országos listákat március 7-én 16 óráig kell bejelenteni a Nemzeti Választási Irodánál. A pártok jellemzően 200-nál is több nevet adnak le, mert ha a következő négy évben valamelyik listás képviselő mandátuma megüresedik, a listáról pótolhatják. Ráadásul ilyenkor a sorrend megtartása sem kötelező.