100, külföldön élő szegedit keresünk, aki segít a városnak erős független nyilvánosságot építeni.

Már 3.99 olvasónk csatlakozott Cél: 100 támogató

Válassz támogatási összeget:

Folytatás…

Ismét súlyos baleset történt a BYD szegedi építkezésén, amikor szerda délután egy teherautó tolatás közben elütött egy munkást a beruházás területén. A Szeged365 információi szerint a jármű ráhajthatott a férfi lábára, aki súlyos sérüléseket szenvedett, a lába pedig feltehetően eltört.

Az Országos Mentőszolgálat a lapnak megerősítette az esetet, tájékoztatásuk szerint a helyszínről egy 40 év körüli férfit szállítottak kórházba súlyos sérülésekkel, stabil állapotban.

Nem ez az első baleset a BYD szegedi építkezésén. Április végén három munkást kellett kórházba vinni, miután egy jármű egy tereptárgynak ütközött a területen. Akkor mindhárom férfi stabil állapotban volt, elsősorban nyak- és fejsérülésekre panaszkodtak, a mentők nyakrögzítés után pedig sürgősségi osztályra szállították őket.

Korábban halálos baleset is történt az építkezésen, akkor az ügyben a rendőrség halált okozó, foglalkozás körében elkövetett gondatlan veszélyeztetés gyanúja miatt indított büntetőeljárást.

100, külföldön élő szegedit keresünk, aki segít a városnak erős független nyilvánosságot építeni.

Már 3.99 olvasónk csatlakozott Cél: 100 támogató

Válassz támogatási összeget:

Folytatás…