Rendszeresen és sok energiaitalt ivott a 26 éves Dániel, aki a csongrádi Körös-toroki Napok (KTN) fesztiválon életét vesztette, nyilatkozta az RTL-nek a fiatal férfi sógornője.
Dániel ritkán járt bulizni, de a KTN-t már nagyon várta. Az öccsével, annak párjával és két barátjukkal szórakozott éppen, amikor váratlanul összeesett. Sógornője, Balog Vanessza elmondása szerint Dániel soha nem fogyasztott drogokat, azon az estén pedig egyáltalán nem volt részeg, és nem is ivott sok alkoholt. Hozzátartozói szerint inkább a rendszeres energiaital-fogyasztás vezethetett a szívleálláshoz.
A temetésre egyelőre várnia kell a családnak, amíg ki nem derül a halál pontos oka.
Vasárnap számoltunk be róla, hogy egy váratlan tragédia árnyékolta be a fesztivál szombati napját. Dániel az egyik szórakozóhelyen, mintegy 50 méterre a pult előtt esett össze. Többen azonnal a segítségére siettek, köztük a biztonsági személyzet is, és a mentők is gyorsan a helyszínre érkeztek. Közel egy órán át próbálták újraéleszteni a fiatal férfit, de nem jártak sikerrel.